Electronic
Beats

Electronic Beats Festival

6. marec 2015
Refinery Gallery / Bratislava

Archive, Young Feathers
Son Lux, Adi Ulmansky

Pod značkou Electronic Beats prináša Telekom pravidelne na Slovensko svetové hviezdy aj nové talenty. Počas 6. marca sa tento rok predstavia naživo britské hviezdy Archive, prestížnou cenou Mercury Prize ovenčení Young Fathers, americký producent Son Lux a excentrická Izraelčanka Adi Ulmansky.

Kúpiť vstupenky
Archive

ARCHIVE (uk)

Kapela tento rok oslavuje už dve dekády na scéne, výročie predznamenáva nový album Restriction, ktorý vyšiel 12. januára. Uhrančivé vokály, melancholické atmosféry, vyvážená kombinácia tradičných nástrojov s elektronikou, štýlové videoprojekcie, to je trademark tejto britskej skupiny.

Son Lux

SON LUX (us)

Mladý Američan Ryana Lottae s pseudonymom Son Lux patrí do novej generácie muzikantov, ktorá robí výborné soundtracky k filmom. Šikovný mladý producent sa objavil aj v projekte Sisyphus (so Sufjanom Stevensom), jeho služby už využili aj Nico Muhly, Antipop Consortium a Arcade Fire a vystupoval v newyorskej Carnegie Hall. Jednoducho majster.

Young Fathers

YOUNG FATHERS (uk)

Horúcim menom bratislavského line upu sú držitelia najprestížnejšieho britského hudobného ocenenie Mercury Prize za rok 2014. Hudba Young Fathers je dokonalou ukážkou toho ako invenčne sa dá robiť hip hop. Žiadne pózerské rapovanie, ale spev a texty o skutočnom živote a odvážna práca so zvukmi.

Adi Ulmanski

ADI ULMANSKI (il)

Mladá izraelčamka s elektrizujúcim zjavom Adi Ulmansky po svojom sólovom mixtape Shit Just Got Real a EP Hurricane Girl z roku 2013, vystupovala na Glastonbury a predskakuje kapelám ako Disclosure, Blonde či Apparat. Kombinuje hip hop korenený popovou elektronikou a RnB, ktoré dopĺňa ľahkými no zároveň dusnými vokálmi s producentským umením.

Kúpiť vstupenky

Akcia sa v Bratislave už tradične koná v industriálnych priestoroch Refinery Gallery, ktoré od minulého roku prešli ďaľšou modernizáciou a poskytnú tak ešte vyšší komfort návštevníkom festivalu.

Refinery Gallery

Predpredajné miesta:

Ceny:

  • 12 € - Zvýhodnená vstupenka – VYPREDANÉ
  • 14 € - Štandardná vstupenka
  • 18 € - Na mieste (len v prípade dostupnosti)

Priamo na mieste sa pravdepodobne lístky predávať nebudú, nakoľko akcia býva každoročne vypredaná.

Kúpiť vstupenky

O Telekom Electronic Beats
Electronic Beats je medzinárodný hudobný program spoločnosti Deutsche Telekom, ktorý pozostáva z inovatívneho portfólia médií a koncertných podujatí po celej Európe. Online na adrese electronicbeats.net, ako aj v mnohokrát ocenenom EB Magazíne, vychádzajúcom štvrťročne, nájdu čitatelia prvotriednu hudobnú žurnalistiku. Prostredníctvom EB.TV a EB Rádia, ktoré sa dá počúvať.

© 2015 Pendant s.r.o.

Predpredaj.sk

Predpredaj.sk

Entry.at

Ntry.at